KONTAKT

VERTUYN s.r.o.
Na Prosecké vyhlídce 853/7
Praha 9, 190 00
tel: 605 491 386
info@babyandgo.cz
IČ: 27393151
DIČ: CZ27393151

NOVINKY

arr3Safety 1st          Před více jak 30 lety vyrobila značka Safety 1st své první označení do auta BABY... arr3Exkluzivní kolekce Maxi-Cosi 2019   Představujeme vám zcela unikátní edici kolekce Maxi-Cosi pro rok 2019. Od té doby co se... arr3Testujeme kočárek Quinny HubbTým Quinny testoval kočárky značek Quinny, Joolz a Bugaboo.   Více na našem... arr3OUTLETOd dnešního dne Vám nabízíme zvýhodněný nákup v oddělení OUTLET. Jedná se o nové vybalené zboží v... arr3MAXI-COSI Autosedačka AxissFix Air Safety® 20183.11.2017 Jsme hrdí na to, že můžeme představit Revoluční produkt mezi autosedačkami AxissFix Air.... arr3Quinny Rachel ZoeKolekce Luxe Sport navržená renomovanou návrhářkou Rachel Zoe pro Quinny. ❤️ Klasická černobílá...

Upozorňujeme zákazníky, že slevy nabízené na našem e-shopu se nesčítají.

Děkujeme

 


O ZNAČKÁCH » BABY ART

 

 

Žijte naplno, milujte své vzpomínky.

 


 

První úsměv, první kroky, první slova, tyto nejcennější vzpomínky mohou být s Baby Art navždy zachovány pro rodinu a přátele.

 

Baby Art nabízí kompletní řadu krásně navržených a jednoduchých vzpomínkových předmětů od rámečků po 3D otisky, pro uchování všech vzpomínek dítěte, každý okamžik lásky a smíchu od těhotenství až po rané dětství.

 

Společnost Baby Art je uznávána za své jedinečné a originální produkty, v kategorii vzpomínkových dekorací. Designově čisté produkty připomínají vzácné okamžiky navždy. To je důvod, proč jsou výrobky Baby Art takto navrženy a populární po celém světě.

 

Letošní kolekce Baby Art přichází s novými moderními výrobky a je na tolik rozmanitá, že si vybere z nabídky opravdu každý! Rozsáhlý výběr krásných dárků plných vzpomínek pro rodiče, prarodiče, příbuzné a přátelé.