KONTAKT

VERTUYN s.r.o.
Na Prosecké vyhlídce 853/7
Praha 9, 190 00
tel: 605 491 386
info@babyandgo.cz
IČ: 27393151
DIČ: CZ27393151

NOVINKY

arr3Safety 1st          Před více jak 30 lety vyrobila značka Safety 1st své první označení do auta BABY... arr3Exkluzivní kolekce Maxi-Cosi 2019   Představujeme vám zcela unikátní edici kolekce Maxi-Cosi pro rok 2019. Od té doby co se... arr3Testujeme kočárek Quinny HubbTým Quinny testoval kočárky značek Quinny, Joolz a Bugaboo.   Více na našem... arr3OUTLETOd dnešního dne Vám nabízíme zvýhodněný nákup v oddělení OUTLET. Jedná se o nové vybalené zboží v... arr3MAXI-COSI Autosedačka AxissFix Air Safety® 20183.11.2017 Jsme hrdí na to, že můžeme představit Revoluční produkt mezi autosedačkami AxissFix Air.... arr3Quinny Rachel ZoeKolekce Luxe Sport navržená renomovanou návrhářkou Rachel Zoe pro Quinny. ❤️ Klasická černobílá...

Upozorňujeme zákazníky, že slevy nabízené na našem e-shopu se nesčítají.

Děkujeme

 


O ZNAČKÁCH » MAXI-COSI

 

 

 

 

 

 

 

"Chráníme co je vám nejmilejší"

 

V roce 1984 byla uvedena na evropský trh první autosedačka pro děti a byla to právě firma Maxi-Cosi, která tento skutečně revoluční výrobek zvyšující bezpečnost dětí při cestování autem uvedla.

Firma Maxi-Cosi byla založena roku 1968 v Nizozemsku. V roce 1994 začala firma spolupracovat se společností Dorel Europe, která se plně věnuje péči o miminka a malé děti. Mottem společnosti je: "Chráníme co je vám nejmilejší" a její úspěch je založen na týmu nadšených a angažovaných profesionálů.

Mnohé produkty Maxi-Cosi získaly ocenění v nezávislých spotřebitelských testech, stejně tak ocenění za kvalitu a design. Maxi-Cosi pracuje ruku v ruce se světovými experty z oblasti bezpečnosti a zkušebními společnosti. Nepřetržitě kontroluje, zkoumá a vyvíjí ty nejbezpečnější autosedačky, navrhuje standarty a opakovaně překračuje i ty nejpřísnější bezpečnostní požadavky, které stanovují evropské či státní normy.

Ve společnosti Maxi-Cosi vědí, že Vy jakožto rodiče, chcete pro své děti jen to nejlepší. Chcete-li bezpečnost pro Vaše děti, autosedačky Maxi-Cosi jsou tím nejlepším řešením.