Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.

 

KONTAKT

VERTUYN s.r.o.
Na Prosecké vyhlídce 853/7
Praha 9, 190 00
tel: 734 158 790
info@babyandgo.cz
IČ: 27393151
DIČ: CZ27393151

NOVINKY

arr3Mutsy Nio                                  Nový kočárek Mutsy Nio kombinuje výhody kočárku Mutsy Nexo a Igo.... arr3Quinny Rachel ZoeKolekce Luxe Sport navržená renomovanou návrhářkou Rachel Zoe pro Quinny. ❤️ Klasická černobílá... arr3MAXI-COSI Autosedačka AxissFix Air Safety® 20183.11.2017 Jsme hrdí na to, že můžeme představit Revoluční produkt mezi autosedačkami AxissFix Air.... arr3Nová kolekce MUTSY 2018Od dnešního dne je na našem e-shopu dostupná nová kolekce MUTSY 2018! Letošní kolekce je plná změn.... arr3OUTLETOd dnešního dne Vám nabízíme zvýhodněný nákup v oddělení OUTLET. Jedná se o nové vybalené zboží v... arr3Rodi XP FIX STAR WARS 2018Novinka 2018   Všem fanouškům Star wars bychom chtěli s radostí oznámit, že od 15.11.2017 je na... arr3Nová kolekce MAXI-COSI 20183.11.2017   Všem fanouškům MAXI-COSI a nastávajícím maminkám bychom chtěli s radostí oznámit, že...

Upozorňujeme zákazníky, že slevy nabízené na našem e-shopu se nesčítají.

Děkujeme

 


NAŠI ZÁKAZNÍCI
Agáta a Jakub Prachařovi

Agáta a Jakub Prachařovi si u nás vybrali tu nejbezpečnější autosedačku Maxi-Cosi AxissFix Air Nomad Grey pro svojí dceru Miu. :-)

 

 

Jakub Kohák

 

Režisér a herec Jakub Kohák si na našem e-shopu spolu s přítelkyní vybrali elegantní kočárek Mutsy Igo. 

 


Kamila Šikl

         

 

            Kamila Šikl s manželem si vybrali pro svého syna na našem e-shopu Mutsy Nexo. :-)

 

 

 

První postřeh je, že Ondra miluje golfky.  Nevím, jestli je to nějak všeobecně rozdělený, že ženský milují kočáry s hlubokými korbičkami na miminka a chlapi prostě baví golfky a větší batolata, ale v golfkách se prostě už moc nechytám. u nás je to čistě pánská záležitost a mě byl půjčen jen na focení. Ondra ho zbožňuje, stejně tak Elliot (samozřejmě i já) a tak náš “velký miminkovský” kočár jde definitivně z domu.

Mutsy je opravdu lehoučký, snadno ovladatelný, rychlé skládání a naopak...ale největší přednost je prostor a polohování, když kočárek “položíte” na spaní a zvednete podložku pod nožičkami, tak je z něj regulérní letiště.  Musím poznamenat, že mě překvapilo jak se veškerá polohovatelnost zvládá jednou rukou. Vymazlený kočárek ten pan MUTSY. 

Adéla Bučková

 Sestra Kateřiny Kristelové a profesionální tanečnice. Pro svého syna Tima zvolila kočárek Quinny Moodd  Black Irony v kombinaci s autosedačkou Maxi-Cosi Pebble Plus. Na šťastnou maminku s celou rodinou se můžete podívat na fotkách.