KONTAKT

VERTUYN s.r.o.
Na Prosecké vyhlídce 853/7
Praha 9, 190 00
tel: 605 491 386
info@babyandgo.cz
IČ: 27393151
DIČ: CZ27393151

NOVINKY

arr3Safety 1st          Před více jak 30 lety vyrobila značka Safety 1st své první označení do auta BABY... arr3Exkluzivní kolekce Maxi-Cosi 2019   Představujeme vám zcela unikátní edici kolekce Maxi-Cosi pro rok 2019. Od té doby co se... arr3Testujeme kočárek Quinny HubbTým Quinny testoval kočárky značek Quinny, Joolz a Bugaboo.   Více na našem... arr3OUTLETOd dnešního dne Vám nabízíme zvýhodněný nákup v oddělení OUTLET. Jedná se o nové vybalené zboží v... arr3MAXI-COSI Autosedačka AxissFix Air Safety® 20183.11.2017 Jsme hrdí na to, že můžeme představit Revoluční produkt mezi autosedačkami AxissFix Air.... arr3Quinny Rachel ZoeKolekce Luxe Sport navržená renomovanou návrhářkou Rachel Zoe pro Quinny. ❤️ Klasická černobílá...

Upozorňujeme zákazníky, že slevy nabízené na našem e-shopu se nesčítají.

Děkujeme

 


NOVINKY
Quinny Rachel Zoe 2018

23.02.2018

Kolekce Luxe Sport navržená renomovanou návrhářkou Rachel Zoe pro Quinny. ❤️ Klasická černobílá tkanina se síťovými prvky v barvě šampaň vytváří lesklý, zjemněný vzhled a poskytuje rodičům funkční prvky jako lehce omyvatelné. Při koupi kočárku dáreček- designová láhev Rachel Zoe. 

 

 

 

Dáreček- designová lahev Rachel Zoe.

OUTLET

 10.11.2018

Od dnešního dne Vám nabízíme zvýhodněný nákup v oddělení OUTLET.

 Jedná se o nové vybalené zboží v neoriginální krabici.

Nová kolekce Maxi-Cosi 2018

25.10.2017

 

NOVÁ KOLEKCE MAXI-COSI 2018

 

Všem fanouškům MAXI-COSI a nastávajícím maminkám bychom chtěli s radostí oznámit, že aktuálně je na našem e-shopu Babyandgo.cz k dispozici nová kolekce MAXI-COSI pro rok 2018!

 

A jaké jsou novinky pro příští rok?

 

Díky úspěchu kolekce Nomad 2017 naleznete tento barevný motiv i nadále a navíc jsme je rozšířili o další Nomad barvy: Nomad Black, Nomad Grey, Nomad Brown, Vivid Red, Frequency Pink, Frequency Blue a Black Grid.

 

V nabídce jsou atraktivní a kompletní kočárky pro každý životní styl- terénní, městský a super městský. Terenní MAXI-COSI NOVA, městské kočárky Adorra, Zelia. Malý, superměstský kočárek Laika.

 

 

                

                                     

 

 

  

Velice oblíbená autosedačka Cabriofix má nový styling.

 

                           

 

 

 

                                                                                                     

Maxi Cosi představuje nástupce autosedačky Pebble, autosedačku Rock – I-size v zajímavé cenové dostupnosti.

 

 

 

                                                               

 

A to nejlepší na konec!

 

 

Jsme hrdí na to, že můžeme představit Revoluční produkt mezi autosedačkami AxissFix Air. Představujeme Vám novou bezpečnostní úroveň. AxissFix Air nastavuje nový standard v bezpečnosti autosedaček. První dětská autosedačka, s integrovaným airbagem. Mimo technologii MAXI- COSI Air Safety ® je tato autosedačka otočná o 360°, lze používat jak ve směru tak i v protisměru jízdy a je vhodná pro děti od 61- 105cm.

 

                     

 

                       

Spuštění prodeje AxissFix Air bude od 17.října. 2017

 

Doufám, že se Vám nová kolekce bude líbit. Pokud máte ohledně této kolekce jakékoliv dotazy, neváhejte nám napsat na info@babyandgo.cz rádi Vám poradíme!