Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení cookies můžete změnit v nastavení vašeho prohlížeče.
 

KONTAKT

VERTUYN s.r.o.
Na Prosecké vyhlídce 853/7
Praha 9, 190 00
tel: 734 158 790
info@babyandgo.cz
IČ: 27393151
DIČ: CZ27393151

NOVINKY

arr3MAXI-COSI Autosedačka AxissFix Air Safety® 20183.11.2017 Jsme hrdí na to, že můžeme představit Revoluční produkt mezi autosedačkami AxissFix Air.... arr3Rodi XP FIX STAR WARS 2018Novinka 2018   Všem fanouškům Star wars bychom chtěli s radostí oznámit, že od 15.11.2017 je na... arr3Nová kolekce MAXI-COSI 20183.11.2017   Všem fanouškům MAXI-COSI a nastávajícím maminkám bychom chtěli s radostí oznámit, že... arr3Quinny v novém!22.12.2016   Od dnešního dne můžete na e-shopu Babyandgo.cz nalézt novou kolekci kočárků Quinny a...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

Upozorňujeme zákazníky, že slevy nabízené na našem e-shopu se nesčítají.

Děkujeme

 


NOVINKY
Quinny v novém!

22.12.2016

 

Od dnešního dne můžete na e-shopu Babyandgo.cz nalézt novou kolekci kočárků Quinny a jejich doplňků pro rok 2017!

A co je v Quinny nového?

Quinny v průběhu roku 2017 představí velké změny u kočárku Zapp. Z toho důvodu se v kolekci 2017 rozloučíme se sérií Zapp Xtra 2 a jeho dalších variant Zapp Xtra a Zapp. 

Novinkou je kolekce pro kočárek Moodd od americké návrhářky Rachel Zoe, která klasický černo-bílý design kočárku a jeho doplňků vylepšila o luxusní kožené doplňky a zlaté detaily. Stylový a velice povedený kočárek si můžete prohlédnout na fotkách.

 

S novinkou se setkáme také u golfového kočárku Yezz. Kromě barev Bold Berry, Bold Blue a Grey Road si nyní můžete pořídit také kočárek Yezz v provedení Neon Frost.

Kolekci si můžete prohlédnout na odkazu níže. Pokud máte jakékoliv dotazy neváhejte nám napsat na info@babyandgo.cz.

 

 

Nová kolekce Maxi-Cosi 2018

25.10.2017

 

NOVÁ KOLEKCE MAXI-COSI 2018

 

Všem fanouškům MAXI-COSI a nastávajícím maminkám bychom chtěli s radostí oznámit, že aktuálně je na našem e-shopu Babyandgo.cz k dispozici nová kolekce MAXI-COSI pro rok 2018!

 

A jaké jsou novinky pro příští rok?

 

Díky úspěchu kolekce Nomad 2017 naleznete tento barevný motiv i nadále a navíc jsme je rozšířili o další Nomad barvy: Nomad Black, Nomad Grey, Nomad Brown, Vivid Red, Frequency Pink, Frequency Blue a Black Grid.

 

V nabídce jsou atraktivní a kompletní kočárky pro každý životní styl- terénní, městský a super městský. Terenní MAXI-COSI NOVA, městské kočárky Adorra, Zelia. Malý, superměstský kočárek Laika.

 

 

                

                                     

 

 

  

Velice oblíbená autosedačka Cabriofix má nový styling.

 

                           

 

 

 

                                                                                                     

Maxi Cosi představuje nástupce autosedačky Pebble, autosedačku Rock – I-size v zajímavé cenové dostupnosti.

 

 

 

                                                               

 

A to nejlepší na konec!

 

 

Jsme hrdí na to, že můžeme představit Revoluční produkt mezi autosedačkami AxissFix Air. Představujeme Vám novou bezpečnostní úroveň. AxissFix Air nastavuje nový standard v bezpečnosti autosedaček. První dětská autosedačka, s integrovaným airbagem. Mimo technologii MAXI- COSI Air Safety ® je tato autosedačka otočná o 360°, lze používat jak ve směru tak i v protisměru jízdy a je vhodná pro děti od 61- 105cm.

 

                     

 

                       

Spuštění prodeje AxissFix Air bude od 17.října. 2017

 

Doufám, že se Vám nová kolekce bude líbit. Pokud máte ohledně této kolekce jakékoliv dotazy, neváhejte nám napsat na info@babyandgo.cz rádi Vám poradíme!